Globální leader v content marketingu

Jsme vypravěči příběhů se záměrem. Mediaplanet vytváří užitečný obsah, který vzdělává určitou cílovou skupinu a ukazuje naše klienty jako poskytovatele řešení problémů. 

Jsme jediné místo pro vytváření obsahu a distribuce a také odborníci v měnění prvotního zájmu v akci. Začali jsme ve Stockholmu v roce 2002, nyní jsme v 16 kancelářích nacházejících se v 15 zemích na obou stranách Atlantiku. Máme za sebou více než deset let zkušeností s content marketingem a nabízíme řešení, která se hodí téměř pro jakékoli odvětví, klienta a rozpočet.

+ Poznejte nás >

Měníme zájem v akci

Náš oceňovaný obsah je distribuován pomocí nejvýznamnějších světových tištěných, elektronických, mobilních a sociálních kanálů a strategicky vytvářen tak, aby inspiroval naše čtenáře k akci.

Publikujeme elektronické i tištěné časopisy o nejžhavějších novinkách z oblastí zdraví, businessu, technologií, životního stylu a společenské odpovědnosti firem. Náš obsah jak vzdělává a ohromuje naše čtenáře, tak je také sbližuje s hlavní myšlenkou zadavatele reklamy. Naše distribuční kanály jsou nejefektivnějším způsobem propojení našich zadavatelů s jejich cílovou skupinou.

+ Více informací >

Spojujeme

Párujeme dané zadavatele s danými čtenáři pomocí správné platformy. Náš obsah je vytvářen v partnerství s předními celebritami, novináři, asociacemi, myšlenkovými vůdci a klienty.

Spolupracujeme s nejvěrohodnějšími odborníky v dané oblasti, abychom vytvořili náš obsah. Máme talent na emotivní vyprávění příběhů a spolupracovali jsme s některými z největších světových hvězd. Náš obsah dostáváme k cílovému publiku v tištěné, elektronické i mobilní formě a také pomocí sociálních sítí. Je to content marketing, jak má být.

+ Podívejte se, jak to děláme >

Pracujte pro nás

Jsme více než jen zaměstnavatel – jsme obchodní škola a přijímáme nabídky. 

Náš úspěch je závislý na skupině lidí, které zaměstnáváme. Vždy hledáme talentované podnikavé jedince, kteří pomůžou naší společnosti růst a octnou se v rychle pracujícím prostředí, kde peněžní odměny a povýšení nejsou nijak omezena.

+ Pojďme dělat business >

Připojte se k nám jako partneři

Věříte, že vysoká kvalita je efektivní cestou k zaujetí vaší cílové skupiny?

Možná jsme digitální společnost, ale milujeme rozhovory po telefonu. Zavolejte nám.

+ Objevte život v Mediaplanet >

Staráme se

Publikovali jsme stovky CSR a charitativních kampaní po celém světě. Nyní je na nás, abychom to vrátili. 

Mediaplanet podporuje celou vesnici na jihu Indie již dva roky za pomoci Hand in hand, charitativní organizace zaměřené na využití vzdělání a podnikání jako cesty z chudoby.

+ CSR >

Aktuality

Aktuality z Mediaplanet

Aktuality >

Kontaktujte nás

Jste připraveni podnikat? Zajímá Vás, kdo jsme a co chceme? Máte zájem se dovědět více o možnostech, jak se k nám přidat? 

Možná jsme digitální společnost, ale milujeme rozhovory po telefonu. Zavolejte nám. 

+ Kontakt >